HARMONİ İŞİTME CİHAZLARI

Harmoni İşitme Cihazları olarak, işitme sağlığı konusunda dünyada önde gelen markaları bünyemizde bulundurarak siz değerli hastalarımıza en uygun en hızlı ve en ekonomik çözümü sunmak için “kulağınız bizde olsun” diyoruz.

İşitme kayıpları, hafiften çok ileriye, sensorineural kayıptan mixt kayıba kadar pek çok derece ve tipte değişiklik gösterir. Ayrıca her yaş grubunda işitme kaybı ve çözümler farklılık gösterir. Örneğin, pediatrikten geriatrige işitme kaybımız aynen parmak izimiz kişiye özeldir. 

isitme-aygiti
Çalışma Saatleri
  • Pazartesi - Cuma 09.00 - 18.00
  • Cumartesi 09.00 - 15.00
  • Pazar Kapalı
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Randevu Al

İŞİTME CİHAZLARINDA NEDEN HARMONİ

Biz, Harmoni işitme olarak; tecrübeli yönetim, uzman ekibimiz ve bünyemizde bulunan teknik servisimiz ile, bugün İzmir’de üç noktada sizlere hizmet veriyoruz. 

Kulağınız bizde olsun...
Saygılarımızla,
Harmoni İşitme Cihazları A.Ş.

MİSYONUMUZ

Biz Harmoni İşitme olarak, önce sağlık diyoruz. Birincil amacımız, siz değerli hastalarımızın işitme sağlığını iyileştirmek ve yaşam kalitenizi artırmaktır. 

Sağlık ihmale gelmez ve güvenilir ellerde olması gerekir. Hasta odaklı, güvenilir, hızlı, ekonomik ve hasta hakları konusunda duyarlı hizmet anlayışımız ile memnuniyetinizi en üst seviyede tutmaktır.

VİZYONUMUZ

Siz değerli hastalarımıza hakettiği en iyi çözümü sunmak için; en son teknolojiyi takip ediyoruz, uzman ekibimizi sürekli hizmet içi eğitimlerle geliştiriyoruz ve ekibimizi büyütüyoruz, satış sonrası teknik servis hizmetimizi en kaliteli noktaya taşıyoruz.

Kısaca biz Harmoni ekibi olarak kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.İzmir’de bulunan üç şubemizi, önce Ege bölgesi sonra tüm Türkiye geneline yayarak sektörde büyümeye ve hastalarımıza en güvenilir en hızlı, en ekonomik çözümleri sunmaya devam ediyoruz.